Soustředění


Popis

Soustředění pro děti z přípravek, sportovních kroužků oddílu Trampolíny Liberec i případně veřejnosti (při nenaplnění dětmi z oddílu). Pro děti 6-12 let. Soustředění se koná v Habarticích u Frýdlantu v Čechách, kde máme pronajatou sokolovnu včetně fotbalového hřiště. Spí se na žíněnkách ve spacáku. Stravujeme se v sokolovně, kde si vaříme snídaně, svačiny a večeře. Obědy nám vozí z frýdlantské jídelny, kde je předem dohodnutý jídelníček. Děti trénují na trampolínách, gymnastiku a další sportovní aktivity v tělocvičně i venku.

Cena: 3.900 Kč
Hlavní vedoucí: Jiřina Suchá  
Další vedoucí: Kamila Brücklerová, Alice Hrubešová, Štěpánka Stasová, Katka Štejfová   

Cena 3 900 Kč
Kapacita Habartice GP - 18.-24.7.: 26 (volných míst: 5)
Vedoucí Jiřka Suchá aj.
Přihlásit se
Popis

Soustředění pro děti ze sportovních kroužků oddílu Trampolíny Liberec i případně veřejnosti (při nenaplnění dětmi z oddílu). Pro děti 6-13 let. Soustředění se koná v Habarticích u Frýdlantu v Čechách, kde máme pronajatou sokolovnu včetně fotbalového hřiště. Spí se na žíněnkách ve spacáku. Stravujeme se v sokolovně, kde si vaříme snídaně, svačiny a večeře. Obědy nám vozí z nedaleké restaurace, kde je předem dohodnutý jídelníček. Děti trénují na trampolínách, gymnastiku a další sportovní aktivity v tělocvičně i venku.

Cena: 3.900 Kč
Hlavní vedoucí: Irena Jirgesová  

Cena 3 900 Kč
Kapacita Habartice SK - 23.-29.8.: 29 (volných míst: 0)
Vedoucí Irena Jirgesová
Obsazeno - nelze se přihlásit
Popis

Sosutředění závodních družstev 3 a 4 se bude konat ve dvou částech. První probíhá jako pobytová kondiční v Habarticích 16.-21.8. a druhá část je trampolínová s denním docházením a dvoufázovými tréninky 23.-29.8. Cílem tohoto soustředění je příprava na pokračování sezony. 

Habartice kondice - příjezd neděle večer a odjezd pátek večer
Orionka trampolíny - první trénink v neděli odpoledne a poslední v pátek odpoledne s večerním posezením a přespáním do soboty. Odjezd sobota ráno.

Cena: 7.900 Kč
Hlavní trenér kondice:  
Hlavní trenér trampolín: Míra Patrman

 

Cena 7 900 Kč
Kapacita Soustředěník ZD 3,4: 25 (volných míst: 13)
Vedoucí M.Patrman, M.Patrmanová, E.Patrmanová,A.Hanzlíková, G.Tichý a další
Přihlásit se
Popis

Soustředění závodích družstev je složeno ze dvou částí. První část kondiční probíhá v Habarticích ve dnech 9-14.8. jako pobytová a navazuje trampolínová část s denním docházením 16.-22.8. kde budou probíhat dvoufázové tréninky. 

Habartice kondice - příjezd neděle večer a odjezd pátek večer
Orionka trampolíny - první trénink neděle odpoledne, poslední pátek večer s přespáním a společným ukončením v sobotu ráno.

Cena za celé soustředění: 7.900 Kč
Hlavní trenér kondice:  
Hlavní trenér trampolín: Míra Patrman

Cena 7 900 Kč
Kapacita Soustředění ZD 1, 2: 25 (volných míst: 6)
Vedoucí M,.Patrman, Š.Stasová,D.Bendová, S.Hrudová, P.Staso,A.Novotná aj.
Přihlásit se